Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Efekt motyla 2 Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Efekt motyla 2 po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Efekt motyla 2 cały film
Tweetnij

Efekt motyla 2 cały film

Rok produkcji: 2006
Czas trwania: 1 godz. 32 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 4.5/10

Opis

Nick Larson odkrywa, że może cofnąć się w czasie i uratować przyjaciół, którzy zginęli podczas wypadku samochodowego. Jednak nawet minimalna zmiana przeszłości ma wpływ na teraźniejszość. Obejrzyj Efekt motyla 2 cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Efekt motyla 2:

Cały film Efekt motyla 2 z 2006 roku (oryginalny tytuł filmu to The Butterfly Effect 2) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser John Leonetti. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu Efekt motyla 2 z 2006r. to: dramat, dreszczowiec, science fiction. Film został oceniony przez widzów na ocenę 4.5/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Efekt motyla 2 cały film online.

Filmy podobne do Efekt motyla 2:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Efekt motyla 2
10:46
10
46
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 12:18
Seria Efekt motyla Seria Efekt motyla
SERIA

Efekt motyla

CZĘŚĆ 2
Efekt motyla 2 -

Efekt motyla 2 cały film

Aby obejrzeć Efekt motyla 2 cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Efekt motyla 2 z 2006 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

The Butterfly Effect 2 cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2006 roku, której widzowie dali ocenę 4.5/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Efekt motyla 2 gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Efekt motyla 2 gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Efekt motyla 2 cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się