Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Jestem M. Misfit

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Jestem M. Misfit po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Jestem M. Misfit cały film
Tweetnij

Jestem M. Misfit cały film

Rok produkcji: 2019
Czas trwania: 1 godz. 22 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 3.8/10

Opis

Julia (Sylwia Lipka) po wielu latach mieszkania z rodzicami w USA przeprowadza się do Polski. Rówieśnicy z nowej szkoły nie akceptują dziewczyny i nadają jej miano Misfit. Obejrzyj Jestem M. Misfit cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Jestem M. Misfit:

Cały film Jestem M. Misfit z 2019 roku (oryginalny tytuł filmu to #Jestem M. Misfit) to polska produkcja wyczekiwana przez fanów z całego kraju. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Marcin Ziębiński. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Banksterzy z 2020 roku. Gatunki filmu Jestem M. Misfit z 2019r. to: komedia. Film został oceniony przez widzów na ocenę 3.8/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Jestem M. Misfit cały film online.

Filmy podobne do Jestem M. Misfit:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Jestem M. Misfit
18:06
18
06
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 19:28
Jestem M. Misfit -

Jestem M. Misfit cały film

Aby obejrzeć Jestem M. Misfit cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Jestem M. Misfit z 2019 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

#Jestem M. Misfit cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2019 roku, której widzowie dali ocenę 3.8/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Jestem M. Misfit gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Jestem M. Misfit gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Jestem M. Misfit cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się