Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Transformers: przebudzenie bestii Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Transformers: przebudzenie bestii po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu

Transformers 6: przebudzenie bestii cały film

Cały film Transformers: przebudzenie bestii to kontynuacja popularnej serii filmowej Transformers. Film opowiada o dalszych przygodach Autobotów i Decepticonów, do których dołączą nowe rodzaje robotów: Terrorcony, Maximale i Predacony.

Fabuła filmu

Jest rok 1994, a w sercu Brooklynu żyje Noah Diaz, były szeregowiec armii amerykańskiej, który pragnie pomóc swojej rodzinie. To właśnie w tamtym czasie, era hip-hopu i Air Jordanów, przypadkowo trafia za kierownicę dowcipnego Mirage'a, który odkrywa trzech ukrywających się Autobotów: Optimusa Prime'a, Bumblebee i Arcee. Noah spotyka również 25-letnią badaczkę Elene, pracującą w muzeum archeologicznym na Ellis Island. Ich spotkanie zbiega się z przypadkowym uruchomieniem ukrytego mechanizmu obcych w starożytnej statuetce.

W tym samym momencie dołączają Autoboty i pojawia się zły Terrorcon Scourge z armią robotów. Scourge ucieka z tajemniczym artefaktem, który umożliwi mu przywołanie Unicrona - istoty o niewyobrażalnych rozmiarach i ogromnej mocy. Noah i Elena muszą teraz połączyć siły z Autobotami, aby zapobiec zagładzie Ziemi. Jednak nawet potężne Autoboty nie są przygotowane na nową, potężną frakcję Transformersów. Na szczęście robotyczne bestie, znane jako Maximale, mogą okazać się kluczem do ponownego zjednoczenia Autobotów z Cybertronem.

Cały film Transformers: Przebudzenie Bestii to emocjonująca podróż w czasach hip-hopu i Air Jordanów, gdzie Noah, Elena i Autoboty stawiają czoła Terrorconowi Scourge'owi i ryzykują wszystko, aby ocalić świat przed zagładą. Przygotuj się na niezapomnianą przygodę, która połączy ludzi i roboty w walce o przetrwanie.

Transformers: przebudzenie bestii cały film
Tweetnij

Transformers: przebudzenie bestii cały film

Rok produkcji: 2023
Czas trwania: 2 godz.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.3/10

Opis

Fabuła filmu "Transformers: Przebudzenie Bestii" przenosi nas w przyszłość, gdzie Autoboty i Decepticony prowadzą nieustanne starcia. Tym razem, nasi ulubieni roboty muszą stanąć do walki przeciwko nowemu przeciwnikowi - Bestiom. Czekają ich nieznane dotąd zagrożenia, które mogą zaprowadzić do epickiego starcia dobra ze złem. Obejrzyj Transformers: przebudzenie bestii cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Transformers: przebudzenie bestii:

Cały film Transformers: przebudzenie bestii z 2023 roku (oryginalny tytuł filmu to Transformers: Rise of the Beasts) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Steven Caple Jr.. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu Transformers: przebudzenie bestii z 2023r. to: akcji, science fiction. Film został oceniony przez widzów na ocenę 6.3/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Transformers: przebudzenie bestii cały film online.

Filmy podobne do Transformers: przebudzenie bestii:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Transformers: przebudzenie bestii
21:32
21
32
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 23:32
Seria Transformers Seria Transformers
SERIA

Transformers

CZĘŚĆ 6
Transformers: przebudzenie bestii -

Transformers: przebudzenie bestii cały film

Aby obejrzeć Transformers: przebudzenie bestii cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Transformers: przebudzenie bestii z 2023 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Transformers: Rise of the Beasts cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2023 roku, której widzowie dali ocenę 6.3/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Transformers: przebudzenie bestii gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Transformers: przebudzenie bestii gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Transformers: przebudzenie bestii cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się