Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Champion 2 Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Champion 2 po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu

Cały film Champion 2, to produkcja akcji, która w 2006 roku przeniosła widzów w świat więziennych ringów i brutalnych walk na gołe pięści. Reżyser Isaac Florentine stworzył produkcję, która nie tylko dostarcza niezapomnianych scen walki, ale także rzuca wyzwanie konwencjom i przedstawia unikalną fabułę, którą wspiera wyjątkowa obsada.

Fabuła filmu

Fabuła "Champion 2" koncentruje się na Yuri Boyce, zawodowym zawodniku mieszanych sztuk walki, który trafia do więzienia. W miarę jak Boyka staje się częścią brutalnego świata więziennych walk na życie i śmierć, film eksploruje jego przemianę i dążenie do odzyskania swojej godności.

Jednak fabuła nie opiera się tylko na emocjach towarzyszących walkom w ringu. To opowieść o drugich szansach, przekształceniu się i odzyskiwaniu honoru. Zaskakujące zwroty akcji i nieoczekiwane sojusze sprawiają, że film jest pełen napięcia i emocji od pierwszej do ostatniej minuty.

Obsada

Scott Adkins jako Yuri Boyka to bez wątpienia jedna z najlepszych ról tego aktora. Jego zdolności fizyczne, charyzma i zaangażowanie w rolę przyczyniły się do tego, że Boyka stał się jednym z najbardziej ikonicznych bohaterów w historii kina akcji.

Jednak film nie opiera się tylko na jednej postaci. Obsada to również Michel Jai White jako George Chambers, inny zawodowy fighter, który trafia do tego samego więzienia. Poza tym w filmie zobaczymy aktorów:

 • Eli Danker
 • Mark Ivanir
 • Ben Cross
 • Ken Lerner
 • Silvio Simac
 • George Zlatarev
 • Velizar Binev
 • Velizar Peev
 • Rajczo Wasilew
 • Hristo Mitzkov
 • Trayan Milenov-Troy
 • Michail Elenov

Czy warto i gdzie obejrzeć Champion 2?

"Champion 2" to film, który nie tylko przyciąga fanów walk na gołe pięści, ale także oferuje głęboką i emocjonalną historię o odrodzeniu się i walce o uznanie. Fabuła, która prowadzi widza przez brutalny świat więzienia, jest uzupełniona przez znakomitą obsadę, która nadaje filmowi autentyczności. To wszystko sprawia, że warto obejrzeć Champion 2 cały film, co możesz zrobić online po rejestracji już teraz.

Champion 2 cały film
Tweetnij

Champion 2 cały film

Rok produkcji: 2006
Czas trwania: 1 godz. 38 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.1/10

Opis

George Iceman Chambers zostaje wrobiony w przemyt narkotyków. Trafia przez to do rosyjskiego więzienia, gdzie odbywają się mistrzostwa bokserskie. Obejrzyj Champion 2 cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Champion 2:

Cały film Champion 2 z 2006 roku (oryginalny tytuł filmu to Undisputed II: Last Man Standing) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Isaac Florentine. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Champion 3: Odkupienie z 2010 roku. Gatunki filmu Champion 2 z 2006r. to: akcji, dramat, kryminalny, sportowy. Widzowie ocenili ten film na 7.1 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Champion 2 online.

Filmy podobne do Champion 2:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Champion 2
07:10
07
10
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 08:48
Seria Champion Seria Champion
SERIA

Champion

CZĘŚĆ 2
Champion 2 -

Champion 2 cały film

Aby obejrzeć Champion 2 cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Champion 2 z 2006 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Undisputed II: Last Man Standing cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2006 roku, której widzowie dali ocenę 7.1/10, co oznacza, że jest to jeden z najlepiej ocenianych filmów i na pewno warto obejrzeć go online.

Champion 2 gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Champion 2 gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Champion 2 cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się