Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Turbulencja Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Turbulencja po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Turbulencja cały film
Tweetnij

Turbulencja cały film

Rok produkcji: 1997
Czas trwania: 1 godz. 40 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 5.3/10

Opis

Stewardessa Teri Halloran (LAUREN HOLLY) przeliczyła się sądząc, że jej ostatni lot przed Bożym Narodzeniem, z Nowego Jorku do Los Angeles, z garstką pasażerów na pokładzie Boeninga 747, upłynie bez żadnych niespodzianek. Dobry, świąteczny nastrój całej załogi pryska jak bańka mydlana, gdy do samolotu wchodzą czterej… Obejrzyj Turbulencja cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Turbulencja:

Cały film Turbulencja z 1997 roku (oryginalny tytuł filmu to Turbulence) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Robert Butler. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu Turbulencja z 1997r. to: akcji, dreszczowiec, kryminalny. Film został oceniony przez widzów na ocenę 5.3/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Turbulencja cały film online.

Filmy podobne do Turbulencja:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Turbulencja
10:07
10
07
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 11:47
Seria Turbulencja Seria Turbulencja
SERIA

Turbulencja

CZĘŚĆ 1

Turbulencja cały film

Aby obejrzeć Turbulencja cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Turbulencja z 1997 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Turbulence cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 1997 roku, której widzowie dali ocenę 5.3/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Turbulencja gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Turbulencja gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Turbulencja cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się