Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Prawdziwa jazda Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Prawdziwa jazda po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Prawdziwa jazda cały film
Tweetnij

Prawdziwa jazda cały film

Rok produkcji: 2014
Czas trwania: 1 godz. 40 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.2/10

Opis

Ben (Kevin Hart), fajtłapowaty gaduła z akademii policyjnej musi udowodnić policjantowi Jamesowi (Ice Cube), bratu swojej dziewczyny Angeli (Tika Sumpter), że jest godny ją poślubić. Sceptyczny James zgadza się na taką próbę. Przez 24 godziny ma patrolować razem z nim ulice Atlanty. Ale to, co powinno być rutynowym… Obejrzyj Prawdziwa jazda cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Prawdziwa jazda:

Cały film Prawdziwa jazda z 2014 roku (oryginalny tytuł filmu to Ride Along) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Tim Story. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Shaft z 2019 roku. Gatunki filmu Prawdziwa jazda z 2014r. to: akcji, komedia. Film został oceniony przez widzów na ocenę 6.2/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Prawdziwa jazda cały film online.

Filmy podobne do Prawdziwa jazda:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Prawdziwa jazda
07:14
07
14
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 08:54
Seria Prawdziwa jazda Seria Prawdziwa jazda
SERIA

Prawdziwa jazda

CZĘŚĆ 1
Prawdziwa jazda -

Prawdziwa jazda cały film

Aby obejrzeć Prawdziwa jazda cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Prawdziwa jazda z 2014 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Ride Along cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2014 roku, której widzowie dali ocenę 6.2/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Prawdziwa jazda gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Prawdziwa jazda gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Prawdziwa jazda cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się