Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Nieznajomi

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Nieznajomi po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Nie znajomi cały film
Tweetnij

Nieznajomi cały film

Rok produkcji: 2019
Czas trwania: 1 godz. 43 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.4/10

Opis

Podczas kolacji rodzi się pomysł, aby zagrać w grę polegającą na odczytywaniu SMS-ów. Początkowo niewinna zabawa powoduje serię kłopotów i kłótni. Obejrzyj Nieznajomi cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Nie znajomi:

Cały film Nie znajomi z 2019 roku (oryginalny tytuł filmu to (Nie)znajomi) to polska produkcja wyczekiwana przez fanów z całego kraju. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Tadeusz Śliwa. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu Nie znajomi z 2019r. to: dramat, komedia. Film został oceniony przez widzów na ocenę 6.4/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Nie znajomi cały film online.

Filmy podobne do Nieznajomi:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Nie znajomi
18:13
18
13
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 19:56
Nie znajomi -

Nie znajomi cały film

Aby obejrzeć Nie znajomi cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Nie znajomi z 2019 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

(Nie)znajomi cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2019 roku, której widzowie dali ocenę 6.4/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Nie znajomi gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Nie znajomi gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Nie znajomi cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się