Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Kolacja dla palantów Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Kolacja dla palantów po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Kolacja dla palantów cały film
Tweetnij

Kolacja dla palantów cały film

Rok produkcji: 2010
Czas trwania: 1 godz. 54 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 5.6/10

Opis

Jest tylko jedna rzecz, która dzieli ambitnego dyrektora Tima (Paul Rudd) od korporacyjnego sukcesu. Musi znaleźć idealnego gościa na comiesięczną kolację do swojego szefa, gdzie osoba przyprowadzająca największego bufona wygrywa wszystko. Na szczęście, Tim spotyka Barry’ego (Steve Carell), faceta, który potrafi… Obejrzyj Kolacja dla palantów cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Kolacja dla palantów:

Cały film Kolacja dla palantów z 2010 roku (oryginalny tytuł filmu to Dinner for Schmucks) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Jay Roach. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Poznaj mojego tatę z 2000 roku. Gatunki filmu Kolacja dla palantów z 2010r. to: komedia. Film został oceniony przez widzów na ocenę 5.6/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Kolacja dla palantów cały film online.

Filmy podobne do Kolacja dla palantów:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Kolacja dla palantów
23:23
23
23
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 01:17

Kolacja dla palantów cały film

Aby obejrzeć Kolacja dla palantów cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Kolacja dla palantów z 2010 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Dinner for Schmucks cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2010 roku, której widzowie dali ocenę 5.6/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Kolacja dla palantów gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Kolacja dla palantów gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Kolacja dla palantów cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się