Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Tamte dni, tamte noce Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Tamte dni, tamte noce po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Tamte dni, tamte noce cały film
Tweetnij

Tamte dni, tamte noce cały film

Rok produkcji: 2017
Czas trwania: 2 godz. 12 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 8.1/10

Opis

Romans między 17-letnim chłopakiem i dorosłym przyjacielem jego rodziców podczas letnich wakacji na Riwierze Włoskiej. Obejrzyj Tamte dni, tamte noce cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Tamte dni, tamte noce:

Cały film Tamte dni, tamte noce z 2017 roku (oryginalny tytuł filmu to Call Me by Your Name) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Brazylia, Stany Zjednoczone, Francja, Włochy. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Luca Guadagnino. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Do ostatniej kości z 2022 roku. Gatunki filmu Tamte dni, tamte noce z 2017r. to: romans, dramat. Widzowie ocenili ten film na aż 8.1 na 10 możliwych do uzyskania punktów, co oznacza, że jest to jedna z najlepszych i najlepiej ocenianych produkcji filmowych wszechczasów.

Filmy podobne do Tamte dni, tamte noce:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Tamte dni, tamte noce
07:29
07
29
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 09:41
Tamte dni, tamte noce -

Tamte dni, tamte noce cały film

Aby obejrzeć Tamte dni, tamte noce cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Tamte dni, tamte noce z 2017 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Call Me by Your Name cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2017 roku, której widzowie dali ocenę 8.1/10, co oznacza, że jest to jeden z najlepiej ocenianych filmów i na pewno warto obejrzeć go online.

Tamte dni, tamte noce gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Tamte dni, tamte noce gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Tamte dni, tamte noce cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się