Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Rodzina Addamsów 2 Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Rodzina Addamsów 2 po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu

Cały film Rodzina Addamsów 2 z 1993 roku to kontynuacja kultowej opowieści, która przenosi nas z powrotem do czarującego i ekscentrycznego świata Rodziny Addamsów. To film pełen ciemnego humoru, niesamowitych postaci i wyjątkowych relacji rodzinnych, które tworzą niezapomniany miks zabawy i przemyśleń.

O czym jest film Rodzina Addamsów 2?

Fabuła filmu skupia się na dalszych perypetiach Rodziny Addamsów, której nietuzinkowi członkowie wciąż przyciągają uwagę i wzbudzają zdziwienie w otoczeniu. W obliczu nowych wyzwań, Rodzina Addamsów staje w obliczu nieoczekiwanych wyzwań, które testują ich wierność. Głównym wątkiem jest próba opieki nad nowym przyjacielem rodziny – uroczym niemowlęciem o nazwisku Pubert.

W "Rodzinie Addamsów 2" odkrywamy również fascynujący świat kultury i tradycji, który odzwierciedla nie tylko nietypowy styl życia rodziny, ale także wartości i lojalność, które łączą jej członków. Film porusza także tematy takie jak akceptacja, miłość i lojalność.

Świetna obsada filmu

W obsadzie filmu znajdują się znani i utalentowani aktorzy, którzy oddają charaktery i ekscentryczne cechy postaci Rodziny Addamsów. Ich gra przyczynia się do wyjątkowej atmosfery i dodaje głębi fabule. Ci aktorzy to między innymi:

  • Anjelica Huston jako Morticia Addams
  • Barry Sonnenfeld jako Mr. Glicker
  • Raúl Juliá jako Gomez Addams
  • Christina Ricci jako Wednesday Addams
  • Joan Cusack jako Debbie Jelinsky
  • Jimmy Workman jako Pugsley Addams
  • Christopher Lloyd jako wujek Fester
  • Mercedes McNab jako Amanda Buckman

Świetna komedia rodzinna

Rodzina Addamsów 2 to nie tylko komedia z czarnym humorem, to opowieść o jedności, miłości i wyjątkowości, która sprawia, że ta rodzina wyróżnia się w tłumie. Film przypomina nam, że różnorodność jest czymś wartościowym i że prawdziwe rodziny tworzone są na podstawie miłości i zaufania

Obejrzyj Rodzina Addamsów cały film online

"Rodzina Addamsów 2" to film, który bawi i wzrusza. Przez kolejne przygody i ekscentryczne sytuacje Rodziny Addamsów przekonujemy się, że miłość, akceptacja i jedność rodzinna są niezastąpionymi wartościami, które przetrwają wszelkie trudności. Film stanowi nie tylko kontynuację historii, ale także inspirację do akceptacji swojej wyjątkowości i czerpania radości z życia. To wszystko sprawia, że warto obejrzeć Rodzina Addamsów cały film. Możesz to zrobić online, do czego zachęcamy.

Rodzina Addamsów 2 cały film
Tweetnij

Rodzina Addamsów 2 cały film

Rok produkcji: 1993
Czas trwania: 1 godz. 34 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.9/10

Opis

Kiedy atmosfera miłości otoczy rodzinę Addamsów, życie biegnie zadziwiająco niezwykłymi drogami. Morticia i Gomez: są porywczy, oddani, szaleni i wstrząśnięci narodzinami nowego potomka Puberta, promieniującego na prawo i lewo słodkimi uśmiechami, rodzinną bladością i pokazującego milutkie malutkie wąsiki. Miłość… Obejrzyj Rodzina Addamsów 2 cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Rodzina Addamsów 2:

Cały film Rodzina Addamsów 2 z 1993 roku (oryginalny tytuł filmu to Addams Family Values) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Barry Sonnenfeld. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Rodzina Addamsów 1 z 1991 roku. Gatunki filmu Rodzina Addamsów 2 z 1993r. to: komedia, familijny, fantasy. Widzowie ocenili ten film na 6.9 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Rodzina Addamsów 2 online.

Filmy podobne do Rodzina Addamsów 2:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Rodzina Addamsów 2
16:42
16
42
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 18:16
Seria Rodzina Addamsów Seria Rodzina Addamsów
SERIA

Rodzina Addamsów

CZĘŚĆ 2

Rodzina Addamsów 2 cały film

Aby obejrzeć Rodzina Addamsów 2 cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Rodzina Addamsów 2 z 1993 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Addams Family Values cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 1993 roku, której widzowie dali ocenę 6.9/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Rodzina Addamsów 2 gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Rodzina Addamsów 2 gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Rodzina Addamsów 2 cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się