Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Rodzina Addamsów 1 Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Rodzina Addamsów 1 po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Rodzina Addamsów 1 cały film
Tweetnij

Rodzina Addamsów 1 cały film

Rok produkcji: 1991
Czas trwania: 2 godz.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.3/10

Opis

Addamsowie to ekscentryczna rodzina mieszkająca w starym domu na odludziu. Głową rodziny jest Gomez, który przed laty pokłócił się ze swym starszym bratem Festerem. Chciwy i fałszywy adwokat Addamsów, Tully Alford, przypadkowo spotyka człowieka wyglądającego jak zaginiony brat Gomeza. Teraz knuje spisek, aby przejąć… Obejrzyj Rodzina Addamsów 1 cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Rodzina Addamsów 1:

Cały film Rodzina Addamsów 1 z 1991 roku (oryginalny tytuł filmu to The Addams Family) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Barry Sonnenfeld. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Rodzina Addamsów 2 z 1993 roku. Gatunki filmu Rodzina Addamsów 1 z 1991r. to: komedia. Widzowie ocenili ten film na 7.3 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Rodzina Addamsów 1 online.

Filmy podobne do Rodzina Addamsów 1:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Rodzina Addamsów 1
17:46
17
46
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 19:46
Seria Rodzina Addamsów Seria Rodzina Addamsów
SERIA

Rodzina Addamsów

CZĘŚĆ 1

Rodzina Addamsów 1 cały film

Aby obejrzeć Rodzina Addamsów 1 cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Rodzina Addamsów 1 z 1991 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

The Addams Family cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 1991 roku, której widzowie dali ocenę 7.3/10, co oznacza, że jest to jeden z najlepiej ocenianych filmów i na pewno warto obejrzeć go online.

Rodzina Addamsów 1 gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Rodzina Addamsów 1 gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Rodzina Addamsów 1 cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się