Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Paranormal Activity: Inny wymiar Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Paranormal Activity: Inny wymiar po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Paranormal Activity: Inny wymiar cały film
Tweetnij

Paranormal Activity: Inny wymiar cały film

Rok produkcji: 2015
Czas trwania: 1 godz. 37 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 5.2/10

Opis

Wydaje się, że to nie dom odwiedzały duchy, nawiedzona jest… TA rodzina. Po przeprowadzce w nowe miejsce, daleko od domu, po którego ścianach spłynęło tyle krwi, Katie (Katie Featherston, jedyna aktorka, która pojawia się w każdej części serii) i jej rodzina próbuje rozpocząć nowe życie w spokojnym Palo Alto w słonecznej… Obejrzyj Paranormal Activity: Inny wymiar cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Paranormal Activity: Inny wymiar:

Cały film Paranormal Activity: Inny wymiar z 2015 roku (oryginalny tytuł filmu to Paranormal Activity: The Ghost Dimension) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Gregory Plotkin. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu Paranormal Activity: Inny wymiar z 2015r. to: horror, dreszczowiec. Film został oceniony przez widzów na ocenę 5.2/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Paranormal Activity: Inny wymiar cały film online.

Filmy podobne do Paranormal Activity: Inny wymiar:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Paranormal Activity: Inny wymiar
21:41
21
41
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 23:18
Seria Paranormal Activity Seria Paranormal Activity
SERIA

Paranormal Activity

CZĘŚĆ 6
Paranormal Activity: Inny wymiar -

Paranormal Activity: Inny wymiar cały film

Aby obejrzeć Paranormal Activity: Inny wymiar cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Paranormal Activity: Inny wymiar z 2015 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Paranormal Activity: The Ghost Dimension cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2015 roku, której widzowie dali ocenę 5.2/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Paranormal Activity: Inny wymiar gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Paranormal Activity: Inny wymiar gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Paranormal Activity: Inny wymiar cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się