Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Swing Rendez-vous Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Swing Rendez-vous po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Swing Rendez-vous cały film
Tweetnij

Swing Rendez-vous cały film

Rok produkcji: 2023
Czas trwania: 1 godz. 30 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 5.0/10

Opis

Théodore (Gérome Barry), nieśmiały młody Paryżanin, odkrywa istnienie piosenki o nadprzyrodzonych mocach, starego standardu jazzowego z lat 20. XX wieku, który działa jak eliksir miłości na osobę, która go słyszy. Chcąc oczarować Amandine (Anna Bosc-Molinaro), którą uważa za kobietę swojego życia, Théodore wyrusza na… Obejrzyj Swing Rendez-vous cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Swing Rendez-vous:

Cały film Swing Rendez-vous z 2023 roku to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Francja. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Gérome Barry. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu Swing Rendez-vous z 2023r. to: dramat. Film został oceniony przez widzów na ocenę 5.0/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Swing Rendez-vous cały film online.

Filmy podobne do Swing Rendez-vous:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Swing Rendez-vous
08:54
08
54
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 10:24

Swing Rendez-vous cały film

Aby obejrzeć Swing Rendez-vous cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Swing Rendez-vous z 2023 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Swing Rendez-vous gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Swing Rendez-vous gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Swing Rendez-vous cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się