Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Ant-Man i Osa: Kwantomania Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Ant-Man i Osa: Kwantomania po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Ant-Man i Osa: Kwantomania cały film
Tweetnij

Ant-Man i Osa: Kwantomania cały film

Rok produkcji: 2023
Czas trwania: 2 godz. 5 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.5/10

Opis

Scott Lang i Hope van Dyne, wraz z rodzicami Hope, Janet van Dyne i Hankiem Pymem, oraz córką Scotta, Cassie Lang, odkrywają Królestwo Kwantowe, wchodzą w interakcje z dziwnymi nowymi stworzeniami i rozpoczynają przygodę, która ich popchnie poza granice tego, co uważali za możliwe. Obejrzyj Ant-Man i Osa: Kwantomania cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Ant-Man i Osa: Kwantomania:

Cały film Ant-Man i Osa: Kwantomania z 2023 roku (oryginalny tytuł filmu to Ant-Man and the Wasp: Quantumania) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Peyton Reed. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Jestem na tak z 2008 roku. Gatunki filmu Ant-Man i Osa: Kwantomania z 2023r. to: akcji, przygodowy, science fiction. Film został oceniony przez widzów na ocenę 6.5/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Ant-Man i Osa: Kwantomania cały film online.

Filmy podobne do Ant-Man i Osa: Kwantomania:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Ant-Man i Osa: Kwantomania
09:18
09
18
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 11:23

Ant-Man i Osa: Kwantomania cały film

Aby obejrzeć Ant-Man i Osa: Kwantomania cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Ant-Man i Osa: Kwantomania z 2023 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2023 roku, której widzowie dali ocenę 6.5/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Ant-Man i Osa: Kwantomania gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Ant-Man i Osa: Kwantomania gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Ant-Man i Osa: Kwantomania cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się