Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

U Ciebie czy u mnie? Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film U Ciebie czy u mnie? po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
U Ciebie czy u mnie? cały film
Tweetnij

U Ciebie czy u mnie? cały film

Rok produkcji: 2023
Czas trwania: 1 godz. 49 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.3/10

Opis

Debbie (Reese Witherspoon) i Peter (Ashton Kutcher) są najlepszymi przyjaciółmi, chociaż bardzo się różnią. Ona lubi spokojne życie z synem w Los Angeles. On najlepiej czuje się w tętniącym życiem Nowym Jorku. Gdy na tydzień zamieniają się domami, oboje uświadamiają sobie, że zmiana może wyjść im na dobre. Obejrzyj U Ciebie czy u mnie? cały film po polsku już teraz.

O całym filmie U Ciebie czy u mnie?:

Cały film U Ciebie czy u mnie? z 2023 roku (oryginalny tytuł filmu to Your Place or Mine) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Aline Brosh McKenna. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu U Ciebie czy u mnie? z 2023r. to: romans, komedia. Film został oceniony przez widzów na ocenę 6.3/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć U Ciebie czy u mnie? cały film online.

Filmy podobne do U Ciebie czy u mnie?:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj U Ciebie czy u mnie?
07:27
07
27
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 09:16

U Ciebie czy u mnie? cały film

Aby obejrzeć U Ciebie czy u mnie? cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. U Ciebie czy u mnie? z 2023 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Your Place or Mine cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2023 roku, której widzowie dali ocenę 6.3/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

U Ciebie czy u mnie? gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie U Ciebie czy u mnie? gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć U Ciebie czy u mnie? cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się