Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Jestem legendą Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Jestem legendą po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Jestem legendą cały film
Tweetnij

Jestem legendą cały film

Rok produkcji: 2007
Czas trwania: 1 godz. 41 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.2/10

Opis

Tajemniczy wirus wymordował lub zamienił w krwiożercze bestie prawie całą ludzkość. Samotny naukowiec Robert Neville poszukuje szczepionki, by odwrócić mutację. Obejrzyj Jestem legendą cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Jestem legendą:

Cały film Jestem legendą z 2007 roku (oryginalny tytuł filmu to I Am Legend) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone, Australia. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Francis Lawrence. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia z 2013 roku. Gatunki filmu Jestem legendą z 2007r. to: dramat, dreszczowiec, horror, science fiction. Widzowie ocenili ten film na 7.2 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Jestem legendą online.

Filmy podobne do Jestem legendą:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Jestem legendą
00:04
00
04
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 01:45
Jestem legendą -

Jestem legendą cały film

Aby obejrzeć Jestem legendą cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Jestem legendą z 2007 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

I Am Legend cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2007 roku, której widzowie dali ocenę 7.2/10, co oznacza, że jest to jeden z najlepiej ocenianych filmów i na pewno warto obejrzeć go online.

Jestem legendą gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Jestem legendą gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Jestem legendą cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się