Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Demeter: Przebudzenie zła Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Demeter: Przebudzenie zła po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Demeter: Przebudzenie zła cały film
Tweetnij

Demeter: Przebudzenie zła cały film

Rok produkcji: 2023
Czas trwania: 2 godz.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 5.0/10

Opis

Film, który został oparty na jednym, mrożącym krew w żyłach rozdziale z klasycznej powieści Brama Stokera pt.: Drakula. Opowiada przerażającą historię statku handlowego Demeter, który przewozi z Karpat do Londynu prywatny ładunek – pięćdziesiąt nieoznakowanych drewnianych skrzyń. Podczas podróży dochodzi do dziwnych wydarzeń. Obejrzyj Demeter: Przebudzenie zła cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Demeter: Przebudzenie zła:

Cały film Demeter: Przebudzenie zła z 2023 roku (oryginalny tytuł filmu to The Last Voyage of the Demeter) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser André Øvredal. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Upiorne opowieści po zmroku z 2019 roku. Gatunki filmu Demeter: Przebudzenie zła z 2023r. to: horror, dreszczowiec. Film został oceniony przez widzów na ocenę 5.0/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Demeter: Przebudzenie zła cały film online.

Filmy podobne do Demeter: Przebudzenie zła:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Demeter: Przebudzenie zła
16:37
16
37
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 18:37
Demeter: Przebudzenie zła -

Demeter: Przebudzenie zła cały film

Aby obejrzeć Demeter: Przebudzenie zła cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Demeter: Przebudzenie zła z 2023 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

The Last Voyage of the Demeter cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2023 roku, której widzowie dali ocenę 5.0/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Demeter: Przebudzenie zła gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Demeter: Przebudzenie zła gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Demeter: Przebudzenie zła cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się